neluL
Întrebare recomandată | neluL a întrebat:

Noi imagini pentru avatar - TPU.
Sunt 270 de poze in format GIF (poze miscatoare)
http://tiny.cc/vevyew
sau
http://tinypaste.com/8721894d
Nice Day :D

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Butterflybeautiful a răspuns:

Mulțumesc Nelu sunt frumoase pozele.
Si de 1000000 de ori Thank you!

69 răspunsuri:
| Pustiu_Marcello_1983 a răspuns (pentru neluL):

Ok mersi.

| raducu77 a răspuns:

Daca le maresc functioneaza si la mess?

neluL
| neluL explică (pentru raducu77):

Nu se misca, in rest se vad.

| Shiatat a răspuns:

Buna nelule!
Nu imi merge al doilea link zice sa fac nu stu ce teste! Cum fac sa nu mai zica? Imi poti face o imagine miscatoare care sa o pun la profil cu numele ALEX?

neluL
| neluL explică (pentru Shiatat):

Descarca de aici http://www.mediafire.com/......+neluL.rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmuah! Love ya!

neluL
| neluL explică (pentru anonim_4396):

Nice photo from your avatar!

neluL
| neluL explică:

Ok!

| Chamberlin a răspuns:

Multumesc pentru ele, esti intr-adevar un Expert TPU.