| 7Mary7 a întrebat:

Mi-am facut de curand un blog si as vrea sa strang cat mai multi cititori. Va rog sa aruncati o privire; astept pareri si sfaturi! http://arealworldblog.blogspot.ro/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| magazinulDepeBlog a răspuns:

Nu uita sa pui adresa pe pagina de fb....sau sa ii faci pagina de fb blogului.
Spor!

| justporn a răspuns:

Dragutz blog, daca vrei putem face link exchange, detin un site pentru adulti am peste 150 vizitatori unici pe zi si peste 600 de afisari/ zi cam 30% din trafic este din Romania