| resemnat a întrebat:

Sal tuturor! am si eu internet de la vodafone de 7.2 mb cu trafic limitat de 8 gb (la viteza aia "buna" ca sa zic asa). Bineinteles, exista acel program cu care te conectezi (Vodafone Mobile Connect se numeste) in care iti arata si traficul p care il faci atunci cand esti conectat. Totusi traficul pe care mi. l arata in program este ceva mai mic decat in realitate (adica de exemplu, cand am depasit cei 8 gb, in program imi arata aproximativ 7 gb (adica programul de la ei nu contorizeaza corect traficul)).



Intreabarea mea:


Care este cel mai bun program pentru contorizarea traficului astfel incat traficul generat pe internet sa fie cat mai corect?

(de exemplu vreau sa stiu cand ma apropii de cei 8 gb, etc...)



Ofer funda si vot cui ma ajuta!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns: