| hegemon88676 a întrebat:

Mi-am luat Cheat Engine, dar nu stiu cum functioneaza. Ma puteti ajuta?
M-am uitat si pe You Tube si nu inteleg cum au deja jocurile in lista unde trebuie sa le gaseasca. La mine nu apar. Cum fac sa apara acolo?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| ionutiulian1997 a răspuns:

Pai pornnesti google sau mozilla si te duci la joc. Apoi pornesti cheat engime, te duci la computeru ala si dai la penultimu(are sigla google sau mozilla)si apoi faci ce trebuie mai departe.in caz de vrei pentru jocuri facebook da-mi cerere de prietenie siti mai explic. funda?

1 răspuns:
| Rockerul23 a răspuns:

Pai ce joc ai vrea sa il "hackuiesti"?