| Barbu_Daniel_1995 a întrebat:

Sall vreau si eu niste descrieri sau statusuri pentru poze dar sa fie de bine de iubire etc de prietenie etc mersi!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Pikachu175 a răspuns:

Hey ~ :*. Baby, Tell me how can I tell you That I love you more than life. :X:X

| I love to be loved by you. | :X

Îi număr pe degete că sunt puţini ca eii. :-J

Nu eşti unic în această lume Mai sunt mulţi ca tine :-J, Dar ca mine Crede`mă că sunt puţine. :*

Ai fost, eşti şi vei rămâne Eroul ce`l iubesc :X

Promite`mi că vei fi şi mâine cel pentru care eu trăiesc.

Când nu mai am scăpare, un singur gând mă mai salvează
că tu exişti acolo, singurul care contează :X

Nu am uitat că ai fost mereu când mi-a mers greu
De asta te-am declarat "Eroul meu" ~ :X

Si iţi spun N`are rost :-J. în faţa mea eşti doar un fost.

Te iubesc! ♥ | Ma jur | :X

Priveşte`mă in ochi spune`mi ce vezi De fapt ce poţi să vezi prin nişte ochi verzibatting eyelashes Mă vezi pe mine :X Am păşit spre altă lumesmug Vezi un copil:X Vezi copilul din mine day dreaming

♥ Nu e nevoie de cuvinte Ca să vezi ce simt eu! tongue

● Hai să facem schimb de replici vei vedea ce simt eu!

Aş putea spune zeci de mii de cuvinte Să te facă să te simţi mult mai bine Dar degeaba ştiu că nu`I de`ajuns

Eu şi tu suntem perfecţi într`un cadru imperfect! :-x

Şi tot ce am mai frumos e doar din vina ta! ♥

Tu ai să plângi Eu am să râd E neplăcut ştiu! Da` gândeşte`te că a fost invers în trecut!

Îngerii să plângă pentru ultima dată! ♥

♥ Dacă nu o să poţi să`mi dai mai mult te rog să pleci...
Dacă nu o să`mi dai decât atât te rog să pleci...
Să inţelegi...
Că mă atingi cu mâini prea reci... ♥

Încrederea vine cu timpul Da` se pierde`ntr`o secundă şi corabia de vide se scufundă!

Nu pot fi a oricui Da` dacă pleci o să fiu a nimănui!

Am doar o simplă întrebare…De ce minţeam că suntem unul pentru altul, fără rost, Că de fapt tot ce a fost a fost doar un peisaj anost.

E un nou inceput si tot ce am pierdut
E pierdut deja demult si pun punct...

Nu are rost să mă complic pentru nimic
După...atâta timp gândim prea diferit
Tu... să n-ai impresia că s-ar putea schimba ceva :-J.

Are o aura ce te-atrage,
Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.
E atat de tacuta,
Misterul iti provoaca o privire pierduta.

De la distanta pare mica rau, :-J
Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.
Pentru tine de neatins,
Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins? :X.

Sentimentele nu pot fi puse pe balanţă [-x Nu ne poate despărţii nici`o distanţă :X Suntem suflete pereche mereu in zbor Am nevoie de tine, ingeru` meu` păzitoor. :X:X

Hai să uităm de toate Hai să uităm tot ce`a fost Hai să uităm Nu mai are nici`un rost!
Am avut speranţe, idei şi dezamăgiri Şi din toate astea au rămas doar amintiri!

Totu`I scruum văd acum Nu mai e ok Nu mai e ok Nu mai ştiu ce vreeeii :S

Poate chiar şti ce zic Sau poate`o iei in glumă!

Dar te rog nu uita D` copilaa aia Care te iubea Mai mult decât pe oricine altcineva …

● E o poveste fără nume şi fără autor!

♥ Uită de tot, uită de tot, Uită de lume de sentimente, de suflete pereche De şoapte la ureche Fii rece! Nu lăsa pe el să te`ntunece ♥

• Toți avem o pereche de aripi, dar numai cine visează învață a zbură
.
• A avea conștiință curată înseamnă a avea memorie proastă.

• Dați-mi un vis de trăit că realitatea mă omoară.

• Sunt oglinda adevărului uitați-vă înăuntru și descoperiți golul ce este în voi.

• Crezi în dragoste la prima vedere sau e nevoie să mai trec încă o dată?

• Cei cinstiți sunt inadaptații societății.

• Împreună vom cunoaște lumea eu știu iadul, tu știi raiul, hai să cunoaștem amândoi Paradisul!

• Hai să trecem la fapte că de vorbe m-am săturat!

• Domină ca să nu fii dominat!

• Nu sunt un om obișnuit, pentru că am dreptul să fiu extraordinar.

• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.

• Prea mulți proști pentru o țară așa de mică.

• Dacă o păsărică ți-a șoptit ceva, atunci înseamnă că ai înebunit, pentru că păsărelele nu vorbesc.

• Există două cuvinte care îți deschid multe uși, trage și împinge.

• Cei care te critică nu vor decât să te schimbe, pentru că văd în tine ceea ce ei nu au să fie niciodată!

• Există bătălii pe care e bine să le ocolești nu de teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol câștigându-le!

• Nu este important să câștigi, este important să-l faci pe celălalt să piardă.

• A studia înseamnă a te îndoi de inteligența colegului de birou.

• Peștele care luptă împotriva curentului, moare electrocutat.

• Cel care se naște sărac și urât are mari șanse ca atunci când o să crească, să își dezvolte ambele calități.

Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| dandana2015 a răspuns:

"Nu înceta niciodată să zâmbeşti, nici chiar atunci când eşti trist, pentru că nu se ştie cine se poate îndrăgosti de zâmbetul tău."
„Nu te iubesc pentru ceea ce ești, ci pentru ceea ce devin când sunt cu tine."
Buchwald Art
Gabriel José García Márquez