| MyDreamsss a întrebat:

Niste statusuri pentru poze? >:
Nu vreau statusuri de iubire sau prietenie.
Funda. big grin

Răspuns Câştigător
| MeddyMaddy a răspuns:

Http://statusbun.com/? cat=6 uite aici statusuri cate vrei, te uiti in partea stanga si alegi ce categorie vrei http://connect-s.ucoz.ro/news/statusuri_misto/1-0-5

1 răspuns:
| doinitsaandronic a răspuns:

Iar dacă viaţa-i o piesa de teatru cum se spune. Tu eşti actorul care-a jucat rolul cel mai bine

Viaţa nu este oare de o sută de ori prea scurtă, pentru a ne îngădui luxul de a ne plictisi?

Viața e ceea ce se întâmplă în timp ce planificăm viitorul.
Fiindca cea mai irosita zi din viata... Este aceea in care nu ai zambit!

Rasul este ca stergatorul de parbriz... nu opreste ploaia, dar te ajuta sa iti vezi mai departe de drum...