| Cr1me a întrebat:

Salut am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva

vreau sa distribui o fotografie pe facebook.
si nu imi merge dau la fotografie incarca imi arata ca se incarca dau posteaza si nimic se incarca dar degeaba
folosesc internet explorer
am descarcat si mozzila firefox, google chrome dar degeaba la mozzila scriu emailu parola. etc si cand dau la faceebok sa-mi arate prima pagina nu se incarca la fel si google chrome
ma poate ajuta cineva?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| TomaSorinel1974 a răspuns:

Incearca poatei virusat

| Cr1me explică (pentru TomaSorinel1974):

Imi lipseste certificatul de la windows