| UnBaiatSimplu4k a întrebat:

Salut/buna as vrea sa ma ajutati sa trec peste o perioada foarte grea din viata mea, posibil cea mai grea. M-am despartit de cineva foarte drag mie, poate cel mai scump lucru pe care l-am avut, acum l-am pierdut. Nu stiu ce sa mai fac, as vrea sa dispar de pe lumea asta, undeva unde nu exista tristete, lacrimi, unde durerea sufletului nu mai exista, sincer nu stiu ce sa fac, as vrea sa renunt sa imi iau rasuflarea si sa plec, prin nori, sa cutreier liber unde sa nu stiu ce este suferinta si singuratatea. Nu mananc cu zilele, ma simt slabit. As vrea sa vada ce a facut din mine, sa vada cat de mult m-a facut sa sufar, poate asa se va intoarce la mine. I-am lasat un mesaj in care i-am spus adio si ca o iubesc si i-am zis ca plec departe, si sincer va spun vreau sa renunt pentru ca inca o zi fara ea este ca o saptamana petrecuta in IAD, as vrea sa ma ajutati, sa am pe cineva sa imi spun offf-ul pentru ca in ziua de azi nu prea mai sunt prieteni sa te asculte si sa te inteleaga, sincer imi este teama ca nu voi reusi sa trec peste noaptea astasad pentru cine va citi asta as vrea sa ma inteleaga si sa imi dea un sfat. Ma puteti ajuta?sadmultumesc multsad

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| AnaMariaP9 a răspuns:

Eu abia acum am vazut "intrebarea" ta si imi pare rau ca nu am apucat sa o citesc mai devreme...a trecut ceva timp de atunci dar totusi vreau sa stiu: esti ok acum?