| ROBrap a întrebat:

Salut fratilor, va rog sa-mi spuneti ce parere aveti sau ce ar trebui imbunatatit la
http://www.youtube.com/watch?v=U0Z4EJ1gdEA

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa vorbesti mai cu forta si sa iti potrivesti cuvintele cu muzica de pe fundal, uneori suna ca si cum ai citi o poezie de pe o foaie sau vorbesti prea repede si nu te sincronizezi happy In rest e bine, felicitari si succes!

| stresat a răspuns:

E zisa prea rapid. Nu ar trebui cantata? Pune si tu cenzura.