| MarioTm a întrebat:

Stie careva cum pot pune o intrebare pe pagina de facebook cu tot cu raspunsuri?, poll parca se spune...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| theeternal a răspuns:

Salut!

Intri pe pagina, iar in spatiul ala in care scrii post-ul selectezi "Intrebare" si dai Adauga optiuni la sondaj, dupa care, evident scrii optiunile tale.

Daca vrei ca lumea sa nu poata adauga optiuni si sa voteze doar pe alea care le-ai pus tu, debifeaza "Permite oricui sa adauge optiuni".

| MarioTm explică (pentru theeternal):

Nu mai apare "intrebare", era inainte acolo unde spui dar se pare ca a disparut