| HaHaProDucT a întrebat:

A-ti putea sa imi realizati o invitatie pentru banchet clasa a 8 a promotia 2012?
Va multumesc Anticipat(funda)!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| LittleReasonToSmile a răspuns:

Uite continutul :
Acum, la ora despartirii,
Cand cursul gimnazial sfarsim
Cu sentimentul pretuirii,
Si-al stimei mari ce va nutrim

Va invitam, plini de emotii,
Un "Bun ramas" sa ne luam,
Sa fim alaturi iar cu totii
Cu dragoste Va asteptam!

Colectivul de elevi al clasei a VIII-a va invita sa petrecem ultimele clipe impreuna la [] la ora [] pe data de []. Va asteptam cu drag!