| Labdusbdjdn a întrebat:

Sunt clasa a 8a si vrem ca pe fiecare invitatie pentru banchet sa scrie ceva legat de materia ficarui profesor. Daca ai vreo idee scrie! Mersi anticipat

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

In principiu ar fi tare sa faci in rime. am o idee :

Pt. Română : Mioriță laie, laie bucălaie, poate ne-ați mai prins pe noi fumând la baie. Însă făr-de basme adverbe epitet, va invitam cu drag pe la noi la banchet.

Pnm nu știu dacă v-a prins dar e doar o idee amuzanta. trebuie sa le ramana ceva plăcut după 4 ani de teroare laughing succes copii!