| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare sau mai bine spun o nelamurire ceva mai complexa. Sunt producator muzical asta insemna pe scurt: creez "piese" muzicale diferite genuri -instrumentale/negative(RnB,Dance,trance, trap, comercial). Ideea care este doresc sa implementez un sistem prin care sa adaug o mica parte dintr-un proiect adio 30 de secunde sa zicem pe Youtube, apoi pentru a descarca piesa integral sa adaug un link catre un site afiliat. Acel site sa deschida o reclama de cateva secunde si spre sfarsitul reclamei utilizatorul sa poata descarca piesa integral. Eu urmand sa primesc banuti pentru fiecare reclama.

Recomandati-mi un astfel de site care sa plateasca corect si catre Romania, sau prin metode cu sau fara card bancar.
Imi puteti propune si un alt tip de sistem de plata...accept orice idee!
Stiu ca nu se fac bani cu carul dar nu poti sti niciodata ce si cum.

Cel mai bun raspuns primeste funda si multumirile de rigoare.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nimeni nu stie o metoda?!