| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai un program cu care pot filma? Poate sa fie si unul cu care pot filma maxim 10 minute.
Programul cu care filmez acuma este bandicam si nu-s prea multumit de el.Cand filmez cu un prieten ii se aude vocea dubla, cand filmez pe cs filmeaza ecranul negru si nu se vede nimic si m-am saturat de el.
Este vreun program mai bun?
Dau funda.
Aaa da, scuze daca e categoria gresita dar chiar nu stiam ce categorie sa bag.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://amcap.en.softonic.com/
eu asta folosesc si este bun. Il am pe un CD. Asta de pe net este mai nou. Nu stiu cum merge dar incearca-l.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Deci l-am downloandat dar nu stiu cum filmez cu el.L-am instalat dar nu stiu cum il pornesc.
Ma poti ajuta?

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Sus sunt setarile. In stanga ail File. Acolo setezi la Set Capture File numele fisierului. Tot acolo setezi la Allocate capture space marimea fisierului in mB. Intri, apoi, la device si vezi daca este bifata camera si microfonul, Apoi la Capture, intri si dai Start Capture.