| mcrazy39 a întrebat:

caut un program pentru windows care imi organizeaza fisierele de pe desktop este gen ca la mac in bara aia de jos ai si foldere si programe si jocuri, stiu ca este si pentru windows un program pentru ca am mai folosit mai demult. Recent am vrut sa revin la acest program dar nu-i mai stiu numele. Are idee cineva? Sper ca am fost destul de explicita. Multumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

ObjectDock
RocketDock
RK Launcher
XWindows Dock
Sliderdock
Winstep Nexus Dock

Toate programele de mai sus creaza asa-zisa ''docking bar'' cum este in MAC OS X.