| mcrazy39 a întrebat:

caut un program pentru windows care imi organizeaza fisierele de pe desktop este gen ca la mac in bara aia de jos ai si foldere si programe si jocuri, stiu ca este si pentru windows un program pentru ca am mai folosit mai demult. Recent am vrut sa revin la acest program dar nu-i mai stiu numele. Are idee cineva? Sper ca am fost destul de explicita.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De asta zici: https://windows.gadgethacks.com/......c-0156147/

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu merge link-ul, uite-l aici prescurtat: goo.gl/7R8wRu

| RAY a răspuns:

Trimi o imagine sa vad