| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Vreau sa imi formatez hardul, dar nu prea as vrea sa pierd tot ce am pe PC.M-am gandit sa imi fac un site privat si sa imi pun tot ce am eu pe PC acolo ca sa nu mai cumper DVD-uri.Intrebarile mele sunt : Cat dureaza sa imi fac un site? Cum il fac? si Cat dureaza sa pun pe site 100 GB

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Kövér_Paul_1979 a răspuns:

Te va costa spatiul si de asemenea uploadul va dura destul de mult chiar daca ai conexiunea rapida.Cel mai simplu ar fi sa faci rost de un hardisk extern sau un adaptor extern pentru un hardisk in caz ca ai unu prin casa.Dar daca tot vrei online vezi google disk, dropbox, etc, doar ca la 100 de gb nu o sa fie gratis.