| ionutfinu a întrebat:

Am si eu o problema tocmai vreau sa formatez pc-ul si as vrea sa pun niste poze filme muzica..etc undeva sa nu le pierd. Exista vreun site unde poti sa incarci documente si sa ramana acolo pana le accesezi tu

4 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

Bună. Îţi recomand să le pui pe un CD sau pe un stick, îţi va fi mai uşor şi le ai mereu la îndemână. Baftă! happy

| hummmer a răspuns:

Pune-le pe dvd-uri, e mai sigur.Site-urile pot dispare, se pot virusa.

| BMyhai a răspuns:

Cand instalezi windows-ul poti formata doar partitia "C" si asa poti pastra documentele.

| SPanther a răspuns:

Incearca google drive sau skydrive. iti trebuie cont de google, respective de Microsoft