| buldog a întrebat:

Salutare!
Are cineva site facut de el si hostat gratuit?
Tot incerc sa fac unul pe aceasta platforma (sa hostez gratis) si nu ma descurc. Ma poate ajuta cineva?
Dau funda!
P.S. In detaliu, va rog!

https://www.000webhost.com/1039295.html

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu folosesc ucoz
http://documentare.ucoz.co.uk/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spaceinvaders.ga (facut chiar cu 000webhost, domeniu luat cu freenom) Intra la file manager si pune pagina principala ca index.html (sau index.php daca ai facut cu php) si il va lua.

| Ionel_Hîncu_1993 a răspuns:

Salut ma poti contacta pe wapp +393248133629 si te ajut eu sa iti creezi propriul site.