| ㅚㅈㅊㅉ a întrebat:

Vreau si eu filme sau seriale coreene sau japoneze cu adolescenti dar mai amuzante! Funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Thea a răspuns:

City hunter
playful kiss
you're beautiful
marry me mary
heartstrings
boys over flower
personal taste
protect the boss
dream high
devil beside you(e tailandez da misto)
the art of seduction
49 days
Coffee Prince
Flower Boy Ramen Shop
full hause
My Girl
the secret garden
Paradise Ranch
scent of woman
si cam atat
scer sa-ti fiu de ajutor

| ioanasilaghi94 a răspuns:

Boys over flowers, Playfull Kiss etc