| Tedi04 a întrebat:

Zicetimi si mie niste youtuberi (gameri, vlogeri) romani! Dau funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Seijūrō a răspuns:

Sall.
Speedy.RoGamer
Codrin Bradea
Zmenta
xSlayder
iRaphahell
LecturadelaAlaZ
Atentie cad mere
MaxINFINITE
Maxsialtele
gaNNicus96
HDGamingRO
SnakeMC96
LoQ4Gaming

2 răspunsuri:
| Justy7 a răspuns:

Cel mai bun Codriiiiiiiiiiin
BRADEAAAAAAAAA

| CrystalMaiden a răspuns:

Hei m-am apucat si eu recent de gameplay pe youtube sper sa iti placa https://www.youtube.com/channel/UC_4WzATbSqvAcGI6BJR1thQ daca nu merge linkul scrie Fluffy Play