| Hexcore a întrebat:

Aceasta nu este o intrebare! As vrea sa imi recomandati niste youtuberi gameri romani.
De preferat sa posteze des, nu trebuie sa aiba multi abonati...nu ma deranjeaza nici daca are 500...ma intereseaza calitatea si ce posteaza.

Răspuns Câştigător
| xByte a răspuns:

In general calitatea vine cand un video este lucrat mai mult timp. Deci daca cauti ceva youtuber care sa posteze zilnic, si sa aiba o calitatea ridicata ( un videoclip lucrat ) nu o sa gasesti asa ceva. Majoritatea ( chiar si youtuberii cu multi subs ) fac spam cu videoclipuri, nici macar nu le editeaza, iar calitatea este foarte scazuta. Din cate stiu eu, la nivel de Romania, singurii youtuberi care sunt true si au calitate buna sunt : Codrin Bradea : Satana si Codin ( adica IOBAGG din CreativeMonkeyzArmy ), dar nu o sa vezi decat postari odata la 3-4 zile, posibil chiar o saptamana. Deci nu prea stiu ce sa zic, acum depinde si de tine ce fel de content halesti, dar in general content de calitatea nu o sa gasesti in fiecare zi.

| Hexcore explică (pentru xByte):

Pai,de obicei urmaresc Cs:Go, GTA, Minecraft si vloguri...cam de vreo 2ani jumate il urmaresc pe iraphahell dar m-am cam plictisit, cat despre Codrin...il urmaresc.Acum nu stiu, mai astept raspunsuri

| xByte a răspuns (pentru Hexcore):

Depinde de asteptarile tale, si cum consideri un videoclip ca avand calitate. Mie personal imi place sa vad multe taieturi si sa vad ca videoclipul este lucrat, tocmai de asta l-am mentionat pe Codrin. Desi are un content pentru divertisment ( te prapadesti de ras ) nu neglijeaza nici partea video/audio. Daca vrei un vlogger care are calitate buna si face ceva interesant poti sa te uiti la : BackPackYourLife, face travel-vlogging, si este foarte interesant.

| Hexcore explică (pentru xByte):

Suna interesant...o sa il urmaresc. Prin calitate ma refer la calitate video si audio...despre taieturi, imi place video fara taieturi, sa il vad pe,, de-antregul

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu il urmaresc doar pe IHATEPINK