Întrebare recomandată | misu2315 a întrebat:

A murit Robin Williams sad Ce parere aveti?

42 răspunsuri:
| JanePinkPuf a răspuns:

Este pacat ca a murit imi pare rau pentru el eram o admiratoare

| gabiesuper a răspuns:

Pot să am o părere despre moartea cuiva?

| BucurieeeFericire a răspuns:

Dumnezeu să-l ierte! Îmi pare rău pentru el, era în depresie...

| jacky7 a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! :'(

| PoSeIdOn77 a răspuns:

EU cred ac a murit el singur in fine pacat de el.

| Poghy a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! sad

| Izabela_Pașa_1999 a răspuns:

A plecat o mare stea... un artist care a împărțit atâta veselie și frumusețe prin arta sa... Dumnezeu să-l odihnească în pace! Păcat..pentru că în ziua de astăzi nu mai există actori adevărați!

| Aska a răspuns:

Era de mult in depresie.
Imi pare rau pentru el. sad
Mor toate legendele, dar Justin Bieber si alte specimene de genul inca ne mai dau cancer cu " muzica " lor.