| Onlares a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre seria Fast and Furious si despre actorul Paul Walker? Sincer mi se pare cea mai overrated serie si Paul Walker la fel.Nu zic neaparat ca a fost un actor prost dar nici o legenda cum il numesc multi. Tipul asta e mort de aproape 2 ani si lumea inca vorbeste de el.Ma dispera maxim copii care scriu pe Facebook "Daca viteza ma va omora sa nu plangi ca eu zambeam"dar ei vomita in masina.Vara trecuta a murit Robin Williams si nimeni(cel putin romanii)nu au plans dupa el iar dupa tipul asta plang toti copii care merg si ei la cinema odata la 2 ani sa vada un film cu masini si impuscaturi.Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Vezi de treabă că nu eşti singurul care crede asta. La fel cum Twilight e făcut pentru adolescente de 14 ani cu acnee pe faţă, la fel e şi seria FF pentru băieţi.

Numai un adolescent virgin ar putea găsi ceva interesant în nişte filme în care se aleargă cu maşina două ore şi-atât. E ok când eşti mic. Şi eu muream după primul film apărut abia în 2001. Dar m-am făcut mare de-atunci. Unii rămân copii toată viaţa.

Iar Paul Walker a fost un actor mediocru. Ăştia profită de cât de proşti sunt fanii seriei şi mediatizează în continuare. Moartea lui generează profit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca ridica cineva problema asta pe TPU. Ridicol fenomen, intr-adevar.

Dar nicio problema! Pe Robin Williams l-a plans oricum cine trebuie. Tot Hollywood-ul s-a prabusit anul trecut la aflarea vestii. La moartea lui Paul Walker ai vazut cine s-a prabusit...stim cu totii mai ales in Romania de "pentru ca din seria filmelor si automobile".

Mediocritatea atinge tot mai mult cote maxime, devine chiar toxica.

| Justy7 a răspuns:

Sincer mie imi place franciza dar si paul walker dar nu pot zice ca sunt asa obsedat incat sa plang sau sa postez chestii ce posteaza copiii din ziua de azi.