| xDcreepy a întrebat:

Hei! Va place Paramore? Ce parere aveti de Hayley Williams? fundita

Răspuns Câştigător
| Mileeee98 a răspuns:

Este o cantareata excelenta.imi place roscatul din parul ei...are o voce frumoasa si are mult talent...cred adica sigur pune mult suflet in tot ce face

5 răspunsuri:
| silence a răspuns:

Ador paramore! o trupa geniala! doar sa recunoastem nu se ridica la nivelul gen : metalica, nirvana, ac/dc. sunt grozavi asa cum sunt! o trupa de alternative super ok happy cat despre hayeley :X God. She's awesome. laughing Si Paramore rupe, pacat ca traim in Romania si nu cred ca o sa vina pe aici prea curand... sad

Pacat...

Anyway, go Hayley!; x
iubesc trupa love struck

| Loly a răspuns:

Oribili :-&
Dar mai rau sunt Tockio Hotel :-&&&

| Mileeee98 a răspuns:

A da...am uitat de Paramore.ups.este o trupa care are cele mai tari melodii.imi plac toate melodiile dar mai ales decode :*

| Daysukki a răspuns:

Paramore? doame iubesc trupa. imi plac toate mai ales misery business dar si asta e super ...yeyyyyyyyyy!

| Maryabaii a răspuns:

Nu imi place paramore dar imi place o melodia airplanes a lui BOB cu Hayley