| scauntvdfd a întrebat:

A vazut careva suits? Ce e asa de bun la el? Are mult suspans sau ce? Cam de la ce episod? Ca primele 2 mi s-au parut plictisitoare.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Suits are de toate, intriga, politica, dragoste, barfa din corporatii, jocurile perfide din viata oamenilor cu bani, decoruri si imbracaminte de lux, samd
Din pacate, nu este un film de aventura, sexy ori sau pentru copii, acesta avand un substat psihologic inalt, pentru alta categorie de oameni.