| anonim_4396 a întrebat:

A vazut cineva filmul Cats And Dogs The revenge of Kitty Gallore? Eu chiar daca am 16 ani, mi-a placutlaughingE misto filmul cu animalele vorbitoare. Voi ce pareri aveti? Eu cand ma uit la un film cu animale sau ceva aventura, cu natura ma linisteste.Asa si filmul asta.

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

L-am vazut si eu ieri, mi-a placut laughing.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Si mie mi-a placut. Oricum daca iti plac filmele de genul asta precis ti-a placut si Charlotte's Webb, The Golden Compass, Cronicile din Narnia sau Garfield. Mie mi-a placut si Stuart Little, soricelul familiei.

| nsilviu a răspuns:

Nu l-am vazut am auzit de la varumio ca e foarte tare o sa-l iau sal privesc si eu... Razbunarea Pisici laughing ...Am vazut Caini si pisici ala de mult prin 2000 laughing

| Landied a răspuns:

Diggs si porumbelul ala is prea tari