| Lala20 a întrebat:

A vazut cineva serialul corean Full House? E Ok sa i-l fac cadou unei cunostinte de 14 ani, ca ei ii plac mult chestiile coreene.
Raspunsuri rapide pentru. funda tongue

Răspuns Câştigător
| Thisbeea a răspuns:

Da si pe langa aceastea cred ca ai putea sa ii cumperi si un set pentru mancare specific corean (bol, betisoare, etc)...sau orice care aduce in aceasta zonawinking

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Daca te referi la acesta. Da

http://wiki.d-addicts.com/Full_House

| Lala20 explică:

Mersi happy

| Lala20 explică:

@AnnaYo acela e serialul. Cum este?
Ai idee de unde il pot descarca?

| Anonima_9977 a răspuns:

Nu l-am vazut, dar dupa nume suna foarte binetongue
Cred ca ar aprecia foarte mult gestul mai ales daca ii plac chestiile coreenehappy ar fi cadout perfect pentru ea...parerea meatongue