| vrt a întrebat:

Acu' un an am vazut pe National TV un film cu o adolescenta psihopata, care se indragosteste de vecinul ei, un barbat de vreo 30 de ani. Tipa este o antisociala, nu are decat o prietena si toti ceilalti adolescenti o resping. In cadrul familiei este un fel de "papusa tatii", caci se preface a fi o fetita naiva si copilaroasa, dar adevarata fata si-o arata atunci cand isi urmareste obsesiv vecinul, pe iubita acestuia si cand le face rau celor ce nu sunt de acord cu ea. Fata incearca sa-l seduca pe barbat, dar acesta ii refuza avansurile zicandu-i ca e prea mica pentru a avea o relatie, iar diferenta de varsta e de 16 ani intre el si ea. La scurt timp iubita vecinului vine in vizita si seara fac sex. In timp ce iubitii se giugiuleau adolescenda ii pandea cu ciuda pe fereastra. A doua zi dimineata, barbatul arunca punga cu gunoi in tomberonul de langa casa, punga in care se afla si prezervativul folosit, iar tacanita ii scormoneste gunoiul. La scurt timp vine politia si-l aresteaza pe tanarul vecin pentru viol, dar el nu pricepece se intampla. Anchetatorii spun ca au gasit vanatai si urme de sperma pe lenjeria "victimei"... In cele din urma fata e descoperita ca fiind vinovata si ajunge la azil. Cine recunoaste filmul sa-mi spuna titlul, please!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Este vorba despre „The Crush" - Pasiune fără limite (1993) cu Cary Elwes și Alicia Silverstone.
http://www.youtube.com/watch?v=6VqApvhJ1CM
Numai bine!

1 răspuns:
| oana1 a răspuns:

Puterea iubirii