| floryynnel a întrebat:

Acum 2-3 ani a fost la tv un film, era vorba despre un pusti care se putea teleporta oriunde dar trebuia sa aiba in minte locul.
Ajunge fugar, incepe sa fure bani, politia nu stia cum se poate asa ceva, dar a aparut un politist si a reusit sa il prinda. La final, pustiu il salveaza pe politist, care incerca sa il aspire intr-o gaura neagra care a scapat de sub control(sau ceva in genu). Pustiu il ia pe politist si il teleporteaza intr-un munte(pestera sau ce o fi fost) in mijlocul desertului.
Cam asta ar fi pe scurt ce imi aduc aminte din film, mai stiu ca pustiu avea un perete cu fotografii ca sa stie unde sa se teleporteze, avea o prietena...si in timpul actiunii mai apare cineva ca el, care lupta contra politistilor. Pustiu afla ca si mama lui avea aceleasi puteri. Fusese crescut doar de tata, cand s-a nascut el, mama a trebuit sa plece.
Filmu a fost pe protv sau hbo. Multumesc anticipat pentru raspunsuri!
Funda si vot happy

Răspuns Câştigător
| lovelife9 a răspuns:

Jumper (l-am vazut si eu happy )

1 răspuns:
| natalin17 a răspuns:

A fost pe protv
fiindca l-am vazut si eu