| Nica_Bianca_1972 a întrebat:

Acum vreo 10 ani era pe internet un trailer cu o fetita care statea cu bunica ei si intr-o seara aud un urlet si bunica o pune pe fetita sa se ascunda in pod si fetita vede dupa ce urca printr-o crapatura de la usa podului cum in casa intra un varcolac si ii scoate ochiul bunicii.Stie cineva cum se numeste? Chiar mi-as dori sa il vad.

2 răspunsuri:
| xilef123 a răspuns:

Asa si?!
de ce crezi ca ne intereseaza afirmația ta?

| Nica_Bianca_1972 explică (pentru xilef123):

Nu stiu de ce s-a postat doar atat, mai era o parte in care intrebam daca stie cineva cum se numeste.Am editat intrebarea acum.
Oricum, daca nu te interesa "afirmatia" mea nu trebuia sa comentezi laughing)