| MeSerena12 a întrebat:

Am auzit zvonuri cum ca Bella, Kristen Stewart, este insarcinata...Este adevarat?

7 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Da e gravida dar in film, cand te informezi din orice fel de ziare sau de pe net incearca sa citesti cu atentie ceea ce se scrie, kris are 20 si traieste in america si are o careiera care e in top, chiar crezi ca ar vrea sa faca un copil acum? ia mai gandeste-te

| Cher22 a răspuns:

Nu din cate stiu eu! funda?

| WestSid3 a răspuns:

Ei, pe saracia!
Ziarele, revistele si celelalte spun doar ca "Kristen Stewart ar putea fi însărcinată cu Robert Pattinson!". Deci, inca nu e sigur ca asa este. Kristen nu a dat nici o declaratie oficiala inca. happy

| bella1998 a răspuns:

E pe naiba. In realitate nu e gravida, doar in Breaking Down, partea a patra din filmul Twilight.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Acest zvon nu este adevarat, chiar de loc, dar cred ca sti zvonul cum ca ar fi cu R. Pattinson, ei bine la incepu au fost un cuplu, doar asa, dar s-a format ceva intre ei, Ei sunt in preuna, dar Kristen nu este insarcinata! Apropo, se filmeaza al 4-lea film Twilight, Breaking Down, acolo, Bella este insarcinata...happy

Pa, pa, numai bine!

| JustMe_2052 a răspuns:

Da. E insarcinata in Breaking Dawn. E partea a 4-a a serieilaughing.

| Pwpioele a răspuns:

Kristen Stewart nu este,dar Bella va fi in "Zori de zi", va avea o fetita pe nume Reenesme, care este pe jumatate vampir.

Mai bine citesti cartea.happy