| missbee a întrebat:

Am înţeles că a apărut primul episod din al doilea sezon The Vampire Diaries. A găsit cineva subtitrarea în română? O caut de ceva vreme... Sau un link de vizualizare online. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Http://subtitrari.regielive.ro/the_vampire_diaries-12338.html#231
uite aici, sunt ultimele 4

2 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Si eu m-am uitat cu subtitrare in engleza dar acum am intrat pe siteul regielive.ro si am vazut ca a aparut subtitrarea :-D. E superrrb:X:X:X. Iubesc serialu asta!

| Lala20 a răspuns:

Eu m-am uitat cu subtitrare in engleza. :X e genialll :X