| GâZzzaA a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Cine imi poate spune cum se numeste programul prin care este facut acest filmulet : http://www.youtube.com/watch?v=FbfbvJmXf0U&feature=relat ed. Ajutati-ma. dau fundite

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Cred ca e facut cu Vegas pro.

| aaaaaaa1 a răspuns:

Pai... au bagat multe poze. si dupa aia le-au pus intr-un programwinkingcum ar fi winows movie makerwinkingsper ca te-am ajutat

| aaaaaaa1 a răspuns:

Pai... au bagat multe poze. si dupa aia le-au pus intr-un programwinkingcum ar fi winows movie makerwinkingsper ca te-am ajutat si-au pozat fiecare miscare