| leonetta a întrebat:

Am nevoie sa imi spuneti si mie niste filme pentru o petrecere in pijamale de groaza sau comedie, dar cele de groaza sa nu fie prea de groaza

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Woman In Black
Mama
Insidious
Case 39
The Tall Man
The Moth Diaries
Dark Skies
Let Me In
Comedie:
Grown Ups 1 și 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Ce ti-a dat asta sunt de groaza happy Incearca Scream sau Freezing tongue

Vizionare placuta! Distreaza-te la petrecere! happy

| StoicaAndi a răspuns:

Tu vrei de groaza sau desene animate? Daca vrei filme de groaza iti spun filme de groaza si citez:dar cele de groaza sa nu fie de groaza.E cum ai spune:e frumos dar nu prea.Sa fim seriosi.Acum sa trecem la filme:
HUSK
VANISHING ON 7 STREET
SAW
EXORCIST
Succes!

| pupyiul a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0489664/ garantez ca este exact ceea ce va trebuie: thriller-te tine in susupans de la inceput pana la sfarsit, dragoste, tradare, actori minunati.
Si aici ceva dragut de comentat la petrecere http://www.styledetector.eu/
Vizionare placuta!

| Oboro a răspuns:

Groaza: The Wolfman e bun pentru petreceri)), Van Helsing, sau woman in black e fain si asta
Comedie: iti recomand Funny People, Click, The Pink Pantera 1 si 2 nu sunt desene ci filme foarte amunate crede-ma o sa razi de numalaughing

Sper ca te-am fost de ajutor

| leonetta explică:

Nu ti-am cerut sa fi nepoliticos in plus ma sperii foarte repede si multumesc pentru succes