| BoBoMuSic a întrebat:

Am o intrebare:cand ma uit la un film si ii pun subtritrarea(separata) subtritrarea este in urma de ce?straight facema puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Pentru că aceea sub nu e potrivită pentru filmul tău. încerca sa vezi filmele cu bs-player versiunea 2.57 ( pentru ca iti cauta singur subtitrarea de care ai nevoie la filmul respectiv, eu am acest program si nu mai stau sa caut eu sub. si-o cauta singur, si e mult mai bine, si mult mai bune, sunt exact pentru filmul respectiv) sper ca te-am putut ajuta

http://www.bsplayer.com/bsplayer-english/download-free.html

1 răspuns:
| Gabidm a răspuns:

Există mai multe copii ale filmului respectiv.Aceeaşi situaţie e şi la subtitrări. Dacă nu se sincronizează, înseamnă că subtitrarea nu a fost făcută special pentru varianta filmului pe care o ai tu. Exemplu : Xvid, DvdRip, e un nume întreg. Cam aşa ar trebui să se numească şi subtitrarea. Caută pe http://subtitrari.regielive.ro/, şi descarcă subtitrarea potrivită variantei tale de film.Mult succes. :)