| GOGUme a întrebat:

Am o intrebare celor care se uita la Naruto.Tobi din Akatsuki este Madara Uchiha sau este o alta persoana?, ca in manga Madara Uchiha, parca este mort.

Răspuns Câştigător
| Em_Gaby_1992 a răspuns:

Sa incepem cu inceputul. Toti credeau ca Tobi e Uchiha Madara pana in clipa in care Kabuto s-a folosit de acel jutsu care-i readuce pe cei decedati la viata. Atunci el l-a readus la viata pe UCHIHA MADARA... In prezent in manga Uchiha Madara se lupta cu cei 5 Kage, iar Naruto, Kakashi, Bee si Gai se lupta cu "Tobi". toti au fost socati cand au descoperit ca Tobi nu era de fapt Uchiha Madara si nimeni nu stie cine e pana in prezent (dar in mod sigur nu e Uchiha Madara)