| Musuic a întrebat:

Am si eu doua intrebari.
1) Am vazut acum mult timp un film in care actiunea se petrecea intr-un liceu. Era vorba despre o directoare care era foarte exigenta.L-a exmatriculat pe un tip...iar acesta a cumparat prezervative si le-a dat la toata scoala sa si le lipseasca pe corp..pana la urma directoarea a fost concediata parca..nu mai stiu exact. la sfarsitul filmului tipul acela cu inca una cica au doborat recordul mondial la timpul unui sarut. stie cineva cum se cheama filmul?
2) Stiti niste filme gen Friends with benefits sau The proposal?
Funda happy

1 răspuns:
| ioanaioana a răspuns:

-No strings attached
-Crazy, stupid, love
-Ted
-(500) days of summer- e suuuper
- The ugly truth
- This means war