| al3inada a întrebat:

Am si eu o intrebare despre manga l-dk, stiti cumva cate chapter-e are sau cu aproximatie cand apar?

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

Poti incerca si pe www.mangahere.co, dar este in engleza. Nu stiu exact cate capitole are, dar apare cate unul destul de des. Sper ca te-am ajutat ^^; 3

2 răspunsuri:
| melXmel a răspuns:

Pana acum sunt doar 19 iar 20 apare in septembrie insa este un blog al unei tipe care face rost de ele mai repede dar nu sunt tradusehttp://bebexiushoujo.blogspot.com/search/label/L%E2%99%A5DK...ultimul capitol din acest manga a fost ch. 27 :X:X.de asemenea in lista ei se afla cele mai bune manga shoujo:)
apropo poza ta de profil este din ce manga? posibil Sarasah:D?