| Izzy45 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare.Am gasit pe www.anime.kage.com un anime numit Nana si am am aflat ca este si manga am cautat si am gasit in engleza dar daca stiti si in romana va vor sa imi ziceti. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

Nu gasesti manga Nana in romana deoarece are 21 de volume si este greu sa fie scan. Numai in engleza

http://miauti.blogspot.com/ recomandari manga si articole (in romana)

2 răspunsuri:
| Izzy45 explică:

Yokai mersi ca mi-ai zis asta am crezut ca se gasesc si nu stiam unde dar daca nu e mare problema ca inteleg si in engleza dar mersi ca mi-ai zis ca sa nu mai caut degeaba.