| llorre a întrebat:

Am si euuu o intrebaree...tocmai mi-am facut si eu un cont pe site asta...
si nu stiu se poate viziona filme pe el? adica pe site? daca da imi zice si mie cineva unde si cum?

6 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Bai nebunule, site-ul asta nu este pentru vizionat filme sau jucat jocuri! Aici ne ajutam reciproc. Bine, multi o fac pentru fundite. Anyway, filmele porno le gasesti aici : xnxx.com (the best, believe mewinking )
Iar filmele normale: filmealese.ro
Succes, bro.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pe TPU? se pot vedea filme? eu am cont de 1 an cred dar n-am auzit pana acumlaughingtrebuie sa mja informez

| Crisu a răspuns:

Nu straight face. TPU=toti pentru unu. Unde tu poti pune intrebari legate de o anumita categori (vezi stanga joc cu albastru) iar noi incercam sa-ti raspundem cat putem mai bine. Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti asa nu te pot ajuta.

| theorizer a răspuns:

Unde zice el it wasn't me

| reanu a răspuns:

Http://www.filmeonline.me/
vezi aici filme