| fluturasul a întrebat:

Am urmarit un trailer al unui film si nu stiu cum se numeste. L-am vazut la cinema acum ceva timp. Povestea din cate am inteles eu era ceva de genul: intr-o seara aparent linistita o familie normala cu un copil is vad in continuare de treburile cotidiene cand la un moment dat cineva suna la usa. Barbatul deschide si cineva intra in casa si ii omoara sotia si copilul. Dupa din cate am inteles tipul se cam deregleaza si devine un ucigasi in serie sau ceva de genul asta. Cum se numeste filmul stie cineva? multumesc aniticipat. Dau fundita.

1 răspuns:
| eternity_7621 a răspuns:

The Next Three Days cu actorul Russel Crowe! si eu abia astept sa-l vad, cred va fi super! http://www.cinemarx.ro/......92537.html :)