| Bolivian a întrebat:

Am vazut acum cateva zile pe voyo comedy un film insa nu am apucat sa-l termin si nu i-am retinut nici numele fiindca m-am uitat pe fuga. Era cu 4 adolescenti boboci la colegiu (unul din ei era mai colorat, unul cret cu ochelari si inca 2 albi par scurt ) si care incercau sa combine fete la o petrecere. Pana la urma se duc la o petrecere de mame singure si doi dintre ei ala negru si ala cret se combina cu 2 ciudate. Ceilalti doi isi vad unul altuia mamele dezbracate si sunt pusi in situatii ciudate. E mult de povestit faza e ca as vrea sa stiu numele filmului daca aveti idee. Nu stiu cat de explicit am fost dar mare lucru n-am retinut fiindca am vazut o mica parte.

2 răspunsuri:
| sergiu2525 a răspuns:

Cred ca te referi la Milf(2010)
http://www.imdb.com/title/tt1730704/?ref_=nv_sr_1

| RickGrimes a răspuns:

Cred ca te referi la American Pie laughing) De obicei acolo e cea mai mare comedie cu adolescenti betivi si altele, dar apuca-te sa cauti ca sunt 5 parti laughing,Deci, NOROC! Sper sa o gasesti, oricum te poti uita la ele, mai ales la Fratia Beta sunt super amuzante, cu adolescenti, etc. sti tu.