| mariacris98 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film in care era vorba despre 2 fete care au rapit o trupa rock pentru a canta la ele la scoala si care se credea ca nu face playback in concerte, dar pana la urma s-a dovedit contrariul pentru ca solistul trupei nu canta pe scena sau ceva in acest gen, iar una dintre cele 2 fete l-a covins sa ii cante ei la chitara apoi cei 2 s-au sarutat. Cealalta fata i-a vazut si s-a suparat. Pana la urma s-au impacat si trupa a cantat la ele la scoala. Imi puteti spune cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Taking Five-Rapeste-mi inima(2007) http://www.youtube.com/watch?v=AWOW3gZQh4o