| Liquidftw a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film pe Moviem daca nu, la televizor, si as vrea sa-l revad dar nu mai stiu exact cum era. Imi aduc aminte ca era un actor Scott adkins sau semana cu el, daca nu chiar Jason Statham sau Hugh Jackman, undeva pe acolo, cam aceeasi structura si era cu sotia lui intr-un hotel intr-o seara, aceasta l-a trimis la magazin sa-i cumpere ceva anume pentru ca i se facuse pofta la o ora tarzie deoarece era gravida, acesta pleaca dorind sa-i satisfaca nevoia si in timpul ala a aparut cineva care a omorat-o pe sotia acestuia care era gravida iar dupa apare cel care a fost la magazin respectiv sotul acestia. Este un film de actiune sau ceva. Mersi

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Filmul se numeste Ninja: Shadow Of A Tear si este cu Scott Adkins. Vizionare placuta!