| Mayyyyyy a întrebat:

Am vazut ca multor persoane le- a placut"Dona Barbara;; telenovele de pe programul"Acasa", cei care vor sa mai vada telenovela sa stiti ca incepe Duminica (maine)la ora:11:15.

5 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Multumesc mult ca mi-ai zis deabeastept sa ma uit la el.

| Diddy a răspuns:

Mersi ca mi-ai spus, eu am urmarit aceasta telenovela de la cap la coada, dar o s`o revad cu placere. happy

| lavynyutza11 a răspuns:

Ms:*

| freedom14 a răspuns:

Mie sincer, nu-mi prea place sa revad filme, telenovele pe care le-am mai vazut, dar asta as mai vrea sa o vad, adica a fost chiar frumoasa:X

| Blue_2395 a răspuns:

La-am vazut a fost superrlove struck, Mersi ca ne-ai anuntat:*