| DedDedy a întrebat:

Am vazut cum 3/4 ani un film cu niste ninja care se miscau prin umbra.
Unu era fugar si era cautat de clanul lui.
detalii ce imi mai aduc aminte: era o chestie ca daca un om e pe moarte, acesta il putea salva dar va avea inima in dreapta,
si stiu ca asa incepea filmul cu un batran care avea inima in partea dreapta si povestea altuia chestia asta apoi vin acei ninja ai umbrelor ca sa-l omoare...;
imi aduc aminte ca ieseau din umbra atunci cand isi faceau aparitia.

Acum intrebarea : Daca stie cineva numele acelui film sa mi-l spuna si mie va rog?
Dau fundita.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninja Assassin (2009)
http://www.youtube.com/watch?v=NhYH26KTNbQ