| adi4fotbal a întrebat:

Am vazut filmul Pulp Fiction acum ceva vreme.Am vazut ca are 9.4 ratingul pe imdb...ENORM.Sincer,nu am inteles nimic din el. Imi explica si mie cineva de ce este asa bun?

3 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

E un fel de parodie. E destul de dificil de inteles. Daca il vei mai revedea macar o data sigur vei intelege mai multewinking

| codrinstefan2103 a răspuns:

E greu să-ți explic de ce este așa de bun. mai uită-te o dată la el, observă dialogul, observă povestea, observă cum se leagă tot, cum începe și cum se termină. Totul are un sens, doar trebuie să-l înțelegi.

| adi4fotbal explică:

Daca explica cineva ia funda.