| anghelbogdan a întrebat:

Am vazut intr-o zi nu stiu sigur cand, un film:era un om care avea o bomba intr-un bagaj si era scunsa intr-un lucru din bagaj, s-a dus la baie si a programato, a intrat in avion, a plantat bomba, si s-a prefacut ca ii este rau, si a iesit din avion, dupa aia sa aflat de bomba si a trimist toti oamenii din acel compartiment in altul si un om a oprit bomba.

si mai am vazut un film : era un barbat care era din mafie sau ceva de genu si sa intalnit cu o femeie si sa-u imprietenit si au stat in acelasi loc, femeia il intreaba unde lucreaza si can a rspun s-a speriat, dupa aia omul acela a spus unui barbat sa steie in fata casei femeii unde este tata sau, dupa ceva timp cand trebuia sa aterizeze femeia a luat un pix (parca)si ila bagat in gat(nu mai tin sigur minte)si mai incolo nu mai stiu

va rog ajutati-maaaaa

3 răspunsuri:
| imortal a răspuns:

Era la counter strike pe plansa plane 777

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca era Super Mario sau mu. Cu respect, John http://sp2.ro/019926

| anghelbogdan explică:

We, la televizor era un film