| Emanuel_Beunu_1971 a întrebat:

Am vazut mai demult (6-7 ani) un documentar, banuiesc, dar pe de alta parte ma contrazic, ca nu cred ca un documentar este asa horror cum era ce am vazut. In sfarsit, sa trec la intrebare: Stiti vreunul din voi cum se numeste serialul, avand in vedere ca:era o calugarita, intr-o casa mare parasita, cu multe camere paralele, iar in timp ce ea intra sa investigheze, pe langa usa trecea cineva straniu. Pe scurt sa spun si finalul, la sfarsit, ea se duce intr-o padure, frumoasa, verde, inflorita, vede un lac mic, si se apropie de el. Mai incolo din spate vine unul bandajat din cap pana in picioare, plin de sange, cu un satar in mana, care ii taie capul la calugarita, si il arunca in rau.Va rog puteti sa imi spuneti cum se numeste filmul, sau documentarul, ce o fi..., eram mic si m-a marcat si as mai vrea sa il mai vad o data, ca nu l-am inteles prea bine atunci, au trecut 6-7 ani de cand nu l-am mai vazut. Mentionez ca filmul din ce imi aduc aminte era difuzat pe un post numit:History si numai stiu cum! Puteti intreba prietenii sa il aflu daca e nevoie. Funda obligatoriu, nici nu se pune problema!

1 răspuns:
| Ciobanu_Stef_1979 a răspuns:

Nu stiu.